כדאי לקנות ביטוח בריאות באינטרנט?

רכישה של דברים שונים באינטרנט במקום רכישה פיזית קלאסית זה בהחלט משהו שיכול לחסוך לרבים מאיתנו לא מעט זמן ומאמץ יקר. כך למשל, אפשר להזמין מוצרים קטנים מהאתרים הגדולים כמו איביי ועלי אקספרס ולהרוויח חיסכון אדיר, ניתן להזמין ריהוט ומכשירי חשמל מבלי לצאת בכלל מהבית והיום כבר אפשר להזמין אפילו את הקניות מהסופר ברשת. אך האם רכישת ביטוח בריאות וביטוחים באופן כללי היא משתלמת כמו הדברים הללו? ובכן, מיד נענה על השאלה אך נאמר מראש שהתשובה במקרה הזה היא בהחלט לא חד משמעית ויש כמה וכמה דברים שצריך לשים אליהם לב בתהליך, כמו החשיבות של ליווי משפטי מקצועי במקרים של תביעה עליו גם נרחיב בכמה מילים.

מה עושים במקרים של תביעה כשרוכשים ביטוח בריאות באינטרנט?

חשוב לומר כבר עכשיו בעניין הזה, שההליך של תביעת כספי ביטוח הבריאות שנרכש באינטרנט הוא לא שונה במיוחד אם הביטוח נרכש בטלפון או באופן פרונטלי. מה זה אומר? ובכן, שחברות הביטוח הגדולות לא ימהרו לתת לכם את הכסף שמגיע לכם בכל מקרה ואתם תצטרכו ככל הנראה לספק לא מעט הוכחות ואישורים למצב הרפואי שלכם על מנת להנות מהפיצויים שמגיעים לכם. משרד עורכי הדין אלמוג-שפירא יוכל לסייע לכם בהחלט כשאתם מגיעים לנקודה הזו ואנו ממליצים באופן כללי לפנות לגורמים מומחים כשיש צורך בקבלת כספי הביטוח ולא לגשת למשימה לבד.

היתרונות של רכישת ביטוח בריאות ברשת

בואו נדבר על היתרונות השונים של רכישת ביטוחים באינטרנט ולמה למעשה מדובר במהלך נוח יותר מרכישת ביטוח באופן פרונטלי:

אין צורך לצאת מהבית

זהו היתרון הראשון והבולט ואכן מדובר ביתרון משמעותי. במקום לגשת לסוכנים שונים ולקבל הצעות פנים אל פנים, מה שיגזול לכם הרבה זמן יקר ואנרגיה בלי ספק, תוכלו לקבל את כל המידע ולמעשה לבצע את התהליך כולו מהמחשב בבית.

השוואה פשוטה ונוחה

כמו כן, כשאתם מחפשים פוליסות שונות באינטרנט, אתם יכולים להשוות ביניהן בקלות ולפתוח כל הצעה בחלון חדש. לעומת זאת, בטלפון מדובר בתהליך מסורבל יותר וכמובן שזה משמעותי אפילו יותר כשמדובר על פגישות פנים אל פנים.

מחירים מיוחדים לקנייה ברשת

פעמים רבות הרכישה ברשת מאפשרת להנות ממחירים מיוחדים שלא ניתן לקבל בדרך אחרת.

האם כדאי לקנות ביטוח בריאות באינטרנט?

החסרונות של רכישת ביטוח בריאות ברשת

לצד היתרונות, יש בהחלט כמה חסרונות משמעותיים:

לא תמיד מבינים את תוכן הפוליסה

כשאתם קונים פוליסה מחברת ביטוח באינטרנט אתם מסתכנים בהבנה לקויה של תוכן הפוליסה. לעומת זאת, בפגישה פנים אל פנים ואפילו בפגישה טלפונית הנציג יכול להסביר לכם את הדברים בצורה ברורה יותר.

סיכון של רכישה מחברה לא אמינה

ברשת אפשר לקנות ביטוחים מחברות אמינות ומקצועיות, אבל תמיד יש סכנה להגיע בטעות לחברה פחות מקצועית ולפעמים אפילו ליפול קורבן למעשי נוכלות או ניסיונות עוקץ. לכן, כשקונים באינטרנט יש מספר דברים שחשוב לוודא, גם כשמדובר בפוליסות ביטוח, לצורך קנייה בטוחה וחכמה.

אז מה עדיף אם כך?

ובכן, התשובה לשאלה הזאת משתנה בהתאם לכל אחד. אם אתם יודעים לבדוק לעומק מוצרים ברשת ואם יש לכם סבלנות לעשות חקר שוק ולהבין מי עומד מאחורי כל פוליסה שמציעים לכם, האפשרות של רכישת ביטוח באינטרנט בהחלט תתאים לכם. אם אתם לא כאלו מצד שני ורוצים ללכת על בטוח, עדיף לפנות בטלפון לחברות המובילות ואפילו לגשת לפגישה עם נציג באופן פרונטלי.

כך או כך – ברגע האמת כשיש צורך להפעיל את הביטוח, פנו למומחים שיסייעו לכם לקבל את מה שמגיע לכם ולמצות את הזכויות שלכם במקרים של רשלנות רפואית ובמקרים אחרים.

נגישות
דילוג לתוכן