מתנות משעשעות מחברים

מתנות הן תמיד דבר מאתגר. בין אם מדובר במשפחה, בחברים או במכרים שצריך לבחור להם מתנה. בין חברים הדבר יכול להיות פשוט יותר כיוון שאתם מכירים את החבר, יודעים מה הוא אוהב וסביר להניח שתצליחו לקלוע לטעם שלו.

כך למשל, מתנות בין גברים יכולות להיות לפי האופי של הגבר, אך עם טוויסט של הומור. כי אין כמו מתנות לגברים שאוהבים לצחוק.

מתנות לגברים

מדליית ניצחון או פותחן בקבוקים?

בגילאי ה-20 המוקדמים בדרך כלל אוהבים לצאת ולבלות במועדונים, פאבים ולמעשה כל מקום הומה אדם המעניק מוזיקה טובה ואלכוהול זול. אך עם ההתבגרות, הדברים קצת משתנים ונדמה שבשנות ה-20 המאוחרות, הבחירה הטבעית תהיה ישיבה בבית של חברים. אז אם תמיד יש בירות במקרר והכנסת האורחים שלו תמיד טובה, מדליית ניצחון יכולה להיות המתנה שתביא לו צחוק בריא.

 מסרק לעיצוב הזקן

חבר שלכם התחיל לגדל זקן והחליט שהוא משאיר אותו? כן, הטרנד הזה קיים בכל מקום ובכל חבורה נדמה שתמצאו את ה'היפסטר' בעל הזקן הארוך. מסרק לזקן אמנם יהיה משעשע ומצחיק אך לא תאמינו כמה יעילים הם אותם מסרקים עבור גבר עם זקן. לא רק שזה יעזור לו לסדר אותו כמו שצריך, הוא גם יכול ליישר אותו ולגלח את המקומות שלא ירצה לפי קו המסרק. כך אין סיכוי שיצא לו עקום.

מטבע ביטקויין….. מזויף

אם יש לכם חברים שעוסקים בשוק ההון, אוהבים לסחור ובעצם מדברים רק על זה, מטבע ביטקויין מזויף יכול להיות הצחוק הבריא שלכם, חוץ משל החבר המקבל את המטבע. מתנות לגברים רציניים מהסוג הקומי יכולות לשחרר אותם מעט, להצחיק אותם כאשר רוב היום הם רציניים ורודפים אחר השער הבא. כחברים, אתם יכולים לעזור להם למצוא את הצחוק.

מיני גולף

לא. לא כרטיסיה למיני גולף. זו מתנה מז'אנר של מתנות לגברים שאוהבים לשהות זמן רב בשירותים. גם בואו נודה בזה, היום הרבה יותר קל להיתקע בשירותים כשיש את הטלפון הנייד שמבזבז את השהות שם. המיני גולף הוא למעשה שטיחון הנצמד לאסלת השירותים שלכם ומאפשר לכם, בזמן ישיבה, לשחק במיני גולף! אם כבר לבזבז שם זמן, אולי לא בטלפון?

מתנות לגברים יכולות להיות רבגוניות. גם אם אנחנו מתקשים רוב הזמן למצוא את המתנה המושלמת לגבר, המתנות נמצאות שם. חשבו על החבר שלכם, לו אתם מחפשים מתנה, חשבו על מה יגרום לו לחייך ולשמוח ולהבין שהייתה מחשבה מאחורי המתנה, לא משנה אם מצחיקה או רצינית. מתנות בין גברים לרוב גם ככה יוצרות סוג של מבוכה, אז אם המתנה מצחיקה, המבוכה יכולה להיעלם כלא הייתה. רעיון מצוין למובכים בקלות. ולא מבדיחות.

השארת תגובה