טכנולוגיה וציוד משרדי לעסק

משרד צריך לענות על מגוון יעדים, להתנהל נכון, להיות ממוקם טוב, להיות פתוח בהתאם לשעות הקבלה, להיות נקי וכדומה, אך בין היתר גם קריטי שמשרד יהיה יעיל ומאורגן, וכאן נכנסים לתמונה הטכנולוגיה והציוד המשרדי – שני נדבכים שונים אך לא כ"כ רחוקים, שני נדבכים שמשלימים כראוי אינספור משימות, שמסייעים למנוע טעויות, שמייעלים מגוון מהלכים, שמחדדים את תחושת הסדר ושמשאירים אצל הלקוח תחושה של ניסיון לצד מקצועיות. אי לכך כל בית עסק צריך להבין איזו טכנולוגיה וציוד משרדי ישרתו אותו על הצד הטוב ביותר ומנקודה זו לפעול על מנת למלא חוסרים. כיצד? היעזרו בטיפים הבאים:

ציוד משרדי לעסק

מקומה של הטכנולוגיה במשרד

המשרד של היום נעזר רבות בטכנולוגיה, אם על מנת לייעל מהלכים ואם על מנת להשוות רף אל מול המתחרים. מכאן שבכול משרד תמצאו מחשבים, כוננים קשיחים, עכברים, מקלדות, רמקולים, כבלים, מצלמות מחשב ועוד, כאשר לצד טכנולוגיה יחסית מתונה, ישנם פיתוחים שלוקחים את הטכנולוגיה כמה צעדים קדימה – פיתוחים שחוסכים בכוח אדם, שחוסכים זמן יקר ובאופן כללי שממנפים יעדים עסקיים. כך למשל ניתן למצוא מכשירים ניידים שנעזרים בהודעות קוליות ושמאפשרים גישה חופשית לאינטרנט, מרכזיות מתקדמות ובאופן כללי שלל פתרונות תקשורת לעסקים. פה נמצא לנכון להציף את השאלה היכן רוכשים את הכול? ולענות שאין להתפזר אלא מוטב להתמקד במקום אחד, קרי רשת ציוד משרדי העונה לשם "גרפוס".

תזמון

ראשית יש לבחון היטב צורך לצד יעדים ודגשים אישיים, ורק מנקודה זו להתקדם אל עבר רכישה. כיצד עושים זאת נכון? עצרו להבין מה לרכוש עם פתיחת המשרד, מה לרכוש רק לאחר שהעסק התבסס ומה לרכוש בהמשך באופן שוטף. מדוע? כיוון שהרבה פעמים חשוב לחוש את העסק לפני שממהרים לרכוש, וזאת כי לא פעם חושבים שעדיף לרכוש משהו אחד, אך מהר מאוד מגלים שהעבודה מנתבת לעבר צורך אחר. אי לכך תחילה תרכשו רק דברים שבטוח שצריך, כגון מחשב, עכבר, מקלדת, טלפון, מדפסת, מסך מחשב, כונן קשיח, רמקול, כלי כתיבה, ניירות להדפסה, קלסרים, כיסא משרדי, פח לנייר, שדכן, גומיות משרדיות וכדומה.

אל תמהרו

לעומת רשימת הציוד ההכרחית, יש להבין שאם עומדים לרכוש ציוד יותר משוכלל (ויותר יקר), קרי מרכזייה, כרטיס זיכרון, או ניידים, הרי שמוטב לחכות ורק כעבור חודש חודשיים לבחון מחדש את מנעד הצרכים. מדוע? נחזור ונחדד שעסקים הינם דינאמיים, מדובר בעלויות גבוהות וכיוון שרק זמן מסייע לדייק בין רצוי למצוי.

ספק אישי

כל עסק יודע שאם הוא יתמהמה עם מתן השירות, הלקוח לא יהסס לפנות אל עבר נותן שירות אחר. אי לכך זמינות היא שם המשחק, ועל כן אין לאפשר לאיכות השירות להיפגע, רק כי לא הספקתם לעבור בחנות ולרכוש דפים למדפסת, או סוללה למקלדת, ועל כן הכי נכון זה לעבוד באופן רציף מול ספק קבוע. מכאן ברגע שמתעורר חוסר יש ליידע ולצפות שיינתן מענה מהיר. פה נבהיר שחשוב ביותר לבחור את הספק כהלכה, הן מבחינת מידיות והן מבחינת עלויות, כאשר רצוי לוודא שהעלות אינה באה על חשבון האיכות.

מקום אחד שיש בו הכול

גם אם נעזרים בספק, תמיד טוב להכיר מקום אחד שיודע להציע הכול: הן ציוד משרדי והן אמצעי טכנולוגיה, וזאת בשל שתי סיבות: נוחות וחיסכון. לגבי נוחות אין צורך להרחיב, אך בכול הנוגע לחיסכון, נרחיב ונציין שהרבה פעמים כאשר רוכשים במקום אחד כמות גדולה ואף לאורך זמן, זוכים להנחות והטבות, כך שמוטב לנצל זאת. מה נותר? לערוך רשימה, לבצע השוואה ולרכוש, כאשר אם מעניין אותכם, שווה להיות ערניים לגבי החידושים בתחום.

השארת תגובה