האם כדאי לקנות צעצועים באינטרנט?

כל מי שיש לו ילדים, נכדים, אחיינים או אפילו ילדים של חברים טובים מכיר את ההתרגשות של ילד שפותח אריזה של צעצוע חדש. אין הרגשה טובה יותר מלתת לילד צעצוע במתנה ולצפות בו מרותק אליו ומשחק בו זמן רב. עבר לא מעט זמן מאז היינו ילדים ובחירת צעצוע מתאים שגם עומד בתקציב יכולה להיות אתגר לא קטן. איזה צעצוע לקנות והיכן לקנות אותו? במאמר הבא ננסה לענות על השאלה הזו ולתת עוד טיפים ועצות מועילות בנושא.

צעצועים באינטרנט

קניה והתאמה של צעצועים לילדים

צעצועים הוא תחום שהוא עולם ומלואו ומכיוון שכל ילד הוא עולם ומלואו בעצמו – הרי שקניית צעצוע נכון היא לעיתים משימה מאד מאתגרת. הדבר נכון שבעתיים כאשר מדובר בילד שכבר יש לו הכל. העצה הראשונה היא לרכוש את הצעצועים במקום שמתמחה בכך, ובכן, חנות הצעצועים קליק טוי היא מקום כזה.

כאשר אנחנו ניגשים לרכוש צעצוע עלינו לחשוב על האופי המיוחד של הילד או הילדה. האם הם אוהבים להשתולל ולהוציא אנרגיה? במקרה כזה יתאימו יותר צעצועים שמפעילים את הילדים מחוץ לבית. לילדים עם יותר סבלנות ניתן לקנות משחקי קלפים או משחקי קופסא שונים, שהוכיחו בעבר שהם תורמים להתפתחות הקוגניטיבית של הילדים.

דבר נוסף שיש לתת עליו את הדעת הוא ההורים. אם אנחנו קונים צעצוע לילד שהוא לא שלנו, נצטרך לחשוב גם כיצד הצעצוע יתקבל על ידי הוריו: אולי הם לא יעריכו צעצוע מאד מרעיש? אולי הם גרים בדירה קטנה יחסית ולכן צעצועים גדולים לא יתקבלו בברכה? ישנם אפילו הורים שלא יחבבו צעצועים כמו אקדחי צעצוע למשל.

קניית צעצועים ברשת

לקניית צעצועים בחנות יש הרבה יתרונות, כשהבולט שבהם הוא שניתן להגיע ולראות פיזית את הצעצוע. ההתרשמות הבלתי אמצעית הזו תעזור לנו להעריך את טיבו של הצעצוע. כמו כן, בחנות תוכלו גם לקבל עצה לגבי התאמת הצעצוע לילד. ומה לגבי רכישה מקוונת? אנחנו מעוניינים להציג בפניכם אפשרות נוספת וטובה לא פחות, והיא רכישת צעצועים באתר, זאת משום שהיתרונות לכך רבים מאד:

  • רכישה באתר חוסכת כסף. המחירים של צעצועים בחנות מקוונת נמוכים יותר מאשר צעצועים שנמכרים בקניון, בשל היעדר פערי תיווך.
  • רכישה בחנות צעצועים מקוונת חוסכת מאתנו את הנסיעה, החניה והזמן הרב שכל זה לוקח. ההזמנה האינטרנטית שלנו תגיע אלינו עד הדלת, זה נוח!
  • בחנות אינטרנטית ניתן לרכוש צעצוע במתנה לילד שגר רחוק. בין אם אנחנו מתגוררים בעיר אחרת או אפילו בחו"ל, רכישה באתר מאפשרת לנו לשלוח את המתנה ישירות למשפחת הילד. איזה כיף יהיה לו לקבל בדואר חבילה שהיא רק שלו ובתוכה צעצוע יפה!
  • רכישה מחנות אינטרנטית מבוססת היא בטוחה. תוכלו להחזיר את המוצר ממש כמו בחנות רגילה ואף בקלות יתרה מזו.
  • חנות אינטרנטית מבוססת תכלול מלאי מוצרים עשיר שכולל דגמים רבים מכל סוג וסוג.

 

רכישת צעצועים מאתרים בחו"ל – האם זה כדאי?

האם כדאי להזמין צעצועים מחו"ל כאשר יש לנו אפשרות לרכוש צעצועים מחנות מקוונת ישראלית? התשובה היא לא. הנה מספר דגשים שחשוב להבין:

  • צעצועים צריכים להיות בטיחותיים. ישנם הרבה מאד אספקטים של בטיחות שאנחנו לא מודעים אליהם כהורים. בטיחות צעצועים היא מקצוע מאד מורכב שמתפתח כל הזמן, וחנות צעצועים ישראלית מחויבת לכל התקנים הישראלים שהם מחמירים ביותר.
  • צעצועים מאתרים בחו"ל לא מחויבים לתקינה ישראלית ובעצם לתקינה בכלל. צעצועים אלו עלולים להיות רעילים או בעלי סיכונים של חלקים קטנים או שבירים. סיכונים נוספים יכולים להיות צעצועים מהם עלולים לקפוץ החוצה חלקים שונים של מנגנונים מכניים מתכתיים או חדים. ארגון 'בטרם' מפרט בהרחבה את הסיכונים והתקינה הנדרשת לצעצועים ואם יש ספק, ניתן להתייעץ איתם.
  • אתרים בחו"ל עלולים לשלוח לנו גם צעצועים מזויפים של מותגים ידועים. צעצועים אלו עלולים להיות שבירים יותר או חס וחלילה להכיל עופרת, מתכות כבדות או עוד חומרים רעילים.

 

כמה מילים לסיום…

רכישת צעצועים באינטרנט מחנות ישראלית היא מאד מומלצת. היא משלבת את הנוחות שברכישה מקוונת ביחד עם הנגישות, השרות והבטיחות של חנות צעצועים בקניון והכל במחירים אטרקטיביים. רכישת צעצועים מחייבת אותנו משנה זהירות מכיוון שמדובר בילדים, לפיכך רכישה של צעצועים באתרים מחו"ל איננה מומלצת.

נגישות
דילוג לתוכן