קניית גאדג'טים באינטרנט

קניית גאדג'טים באינטרנט

העולם המודרני הוא עולם טכנולוגי. כל צורך שלא עולה בראש שלנו מקבל תשובה באמצעות מכשיר או פטנט שמשתמש בטכנולוגיה חדשנית ביותר. או במילים אחרות, אנחנו חיים בעידן של גאדג'טים! פעם היו רק מוצרים בסיסיים כמו טלפון, טלוויזיה או מכונית. כיום יש לנו לא רק טלפון אלא אוזניות אל חוטיות שמתכווננות למבנה האוזן או מחשב כף יד שיכול לתקשר בשיחת וועידה עם אדם בקצה השני של העולם. גאדג'טים רבים שינו את חיינו מקצה לקצה: למשל ניווט GPS ביטל לחלוטין את הצורך לשאול שאלות לגבי הדרך או לטעות בדרך. מדפסות תלת מימד מאפשרות לנו לבנות כל מיני מוצרים בהתאמה אישית ומכשיר מדידת צעדים עוזר לנו להבין אם צעדנו מספיק היום או שעלינו עוד להתאמן. רבים רואים בגאדג'טים סוג של התמכרות אבל אם חושבים על זה, כל אחד משתמש היום בגאדג'ט כזה או אחר: החל מספר אלקטרוני ועד מטען נייד לסלולרי. עכשיו נשאלת השאלה, כיצד אנחנו קונים גאדג'טים בצורה טובה ומשתלמת? את זאת בדיוק נברר כאן בהמשך!

קניית גאדג'טים – עולם של אפשרויות

רכישה של מוצרים שונים המכונים גאדג'טים מתאפשרת בכל מיני מקומות. החלוקה הבסיסית היא לשניים: חנויות של ממש ורכישה באינטרנט. אחת הדוגמאות הטובות היא רכישת גאדג'טים בסלקום שופ. שם תוכלו להגיע לגאדג'טים מהמותגים המובילים במחירים הזולים בישראל. רכישה בסלקום שופ תבטיח לכם שאותם גאדג'טים יהיו מותאמים לתנאי הארץ ולתקינה הישראלית המחמירה על מוצרי חשמל ואלקטרוניקה. זה יבטיח לכם שירות ומוצרים איכותיים ביותר שאינם יקרים. סלקום הינה חברה וותיקה עם גב חזק וניתן לסמוך עליה ועל המוצרים שהיא מביאה. יותר מכך – ניתן לסמוך על העובדה שאם היא בחרה שלא לשווק מוצר מסוים, כנראה יש לכך סיבה טובה וגם אנחנו צריכים להימנע מרכישתו.

מקום נוסף בו תוכלו לרכוש גאדג'טים הוא כמובן באיביי. ברשת הזו תמצאו מגוון רחב של פריטים, חלקם אפילו משומשים. כאשר רוכשים באיביי יש לשים לב טוב טוב לחוות הדעת שניתנו למוכר. מצאו מוצרים שנמכרים על ידי מוכרים עם חוות דעת טובות. קראו את חוות הדעת השליליות על אותו מוכר והחליטו אם זה מדליק אצלכם נורה אדומה. חבל יהיה להיכנס לעימותים מול מוכר אנונימי שנמצא מעבר לים…

אפשרות נוספת לרכישה של גאדג'טים היא באתרים כמו דיל אקסטרים או עלי אקספרס. כאן כבר מדובר לרוב בגאדג'טים יותר פשוטים שלרוב מיוצרים בסין. ניתן למצא מוצרים נחמדים כגון תאורת לד לאופניים או תיק בריכה משוכלל. יש לציין שזה לא המקום בו היינו רוכשים מוצר כגון טלפון סלולרי או מחשב.

מכשירים ניידים

רכישה של מכשיר סלולרי או מחשב אפילו, היינו מבצעים כאמור במקום כמו סלקום שופ, שכן מדובר בחנות מוכרת ואמינה. אפשרות נוספת היא ללכת לחנות מחשבים קטנה בה אתם מכירים את הטכנאים. לחנויות אלו יש לעיתים רבות גם אתר אינטרנט בו תוכלו לראות את המלאי העכשווי. לעיתים קרובות נופלת בחיקם הזדמנות של כל מיני גאדג'טים מיד שניה או אפילו דגמים של השנה החולפת שנמכרים מאד בזול. בחנות כזאת תקבלו גם שירות, הדרכה ואפילו אחריות על הגאדג'ט שלכם. רכישה כזאת לא רק שהיא קנייה בטוחה ומהנה, אלא היא אף עוזרת לעסק קטן לשרוד ולשגשג.

מקום נוסף בו תוכלו לרכוש גאדג'טים הוא בפלטפורמות של מימון המונים כמו קיק סטארטר. לא.. לא מדובר בחברה שמתקנת מערכות הנעה בקטנועים, מדובר בפלטפורמות אינטרנטיות בהן יזמים שונים מציגים לציבור פרויקט ומבקשים מימון המונים. בתמורה למימון שלנו, אותם יזמים מציעים לנו לרכוש גאדג'טים שונים במחירים מוזלים. זה נותן לנו הזדמנות נפלאה לרכוש את הגאדג'טים של המחר במחירים מאד תחרותיים. רבים מהמוצרים והגאדג'טים המוכרים לנו היום, התחילו את דרכם במימון המונים שכזה. העובדה שתרמנו לפיתוח של מוצר חדש גם היא מרגשת ומוסיפה לחוויית הקניה.

נגישות
דילוג לתוכן