לקנות בגדים מהאינטרנט בלי הפתעות

רכישת ביגוד באינטרנט הפכה לדרך באמצעותה אפשר לרכוש ביגוד לכל מטרה, תוך בחירת עיצובים שלא ניתן למצוא בארץ. מלבד זאת, רכישה אינטרנטית מאפשרת עלויות נמוכות במיוחד, תוך משלוח מהיר לכל מקום! אז בכל הנוגע לקניית בגדים באינטרנט – איך אפשר לבצע רכישה בטוחה? כמה טיפים טובים בהמשך!

לקנות בגדים מהאינטרנט

סקירת חנויות אינטרנטיות

בצעו סקירה של חנויות אינטרנטיות ובחרו חנות שמקנה פירוט אודות סוג הבגד וסוג הבד ממנו עשוי הפריט. בחרו חנויות בהן צילומי מוצר איכותיים שמאפשרים להתמקד בבגד ולהבין מאיזה חומרים הוא עשוי.

אחד "המוקשים" שיש להיזהר בהם בעת רכישת ביגוד באינטרנט, הוא העדר התאמה של הבגד אל מבנה הגוף, כמו גם אל המידות הנכונות. לכן כיום, בשל הכדאיות של רכישה אינטרנטית, רבים נעזרים בשירות סטיילינג וזאת במקרים בהם הפריט חייב להיות איכותי, נוח ומתאים למידות ולגזרה שלכם.

במידה ואתם בוחרים פריט לאירועים חשובים, כגון: שמלת כלה או חליפה יקרה, מומלץ להיעזר בשירותיה של סטייליסטית מקצועית, גם ברכישה אינטרנטית וגם בעת רכישת ביגוד בחנות פיזית.

הכרת המוכרים

באתרים גדולים כמו איביי, עלי אקספרס ואחרים, ניתן לקבל המלצות ודירוגים של מוכרים בפלטפורמות השונות. נסו לבדוק המלצות של גולשים ברשת אודות מוכרים טובים, כמו גם לחפש תמונות של המוצר האמתי אותו מפרסמים לקוחות. בכך תוכלו להימנע ממצבים מאכזבים בהם המוצר שתקבלו שונה מאד ממה שהוצג בחנות באתר.

קבלת המלצות

נסו להיעזר בהמלצות של חברים ובני משפחה אודות חנויות מקוונות לרכישת בגדים. במידה ואתם רוצים לשמוע על חנויות טובות שמספקות פריטי איכות, פרסמו פוסט ברשתות החברתיות ותוכלו לקבל המלצות וקישורים אל אתרים טובים.

הבנת המידות

ישנם אתרי אינטרנט בהם טבלאות מידות המפרטות באופן מדויק את מידות הפריטים והמידות המקבילות בארצות שונות. נסו לבחור אתר שמפרט באופן ברור את המידות השונות, תוך שישנם אתרים שיאפשרו לכם לשלוח בהודעה את המידות המדויקות של גופכם ובכך לתפור לכם את הבגד. גם כאן מומלץ להיעזר בסטייליסטית שתמדוד את גופכם ותסייע לכם לבצע בחירה נכונה.

אבטחה

מומלץ לבצע רכישה רק מחנויות המאפשרות תשלום בפלטפורמות המאבטחות את פרטי האשראי שלכם באמצעות הצפנה. בכך תוכלו להגן על הפרטים האישיים שלכם באמצעות קנייה בטוחה באינטרנט. שימו לב כי למרות שישנה אבטחה, תוכלו לשמור באתר את הפרטים שלכם באתר ולבצע רכישות בכל זמן, ללא צורך להירשם אל האתר מחדש בכל רכישה.

עלויות

בצעו השוואת מחירים בין עלויות של פריטים הנמכרים ברשת. במידה ואתם רוכשים מותג, בחרו חנויות שמספקות מותג מקורי תוך ביצוע השוואת מחירים בין כמה וכמה אתרי קניות.

ניסוי וטעיה

נסו לא להזמין מספר גדול של פריטים ברכישה ראשונה באתר שאתם לא מכירים. בצעו הזמנה בעלות נמוכה ובמידה והפריטים מתאימים לכם באיכות ובגזרות: המשיכו לבצע רכישות באתר המבוקש.

באמצעות כלל הטיפים הטובים – תוכלו לבצע רכישות נכונות  עם התאמה למידות ולגזרת גופכם!

השארת תגובה