קניית איפור בארץ ובחו"ל

קניית איפור

נשים רבות מחוברות למוצרי האיפור שלהן ממש כפי שהן מחוברות למשקפי השמש ולמכשיר הנייד שלהן, משמע הן אינן יכולות להתחיל את היום בלעדיהם, ועל כן מדי תקופה צריך לחדש פריטים, ואף לפני שהתכשירים הנוכחיים נגמרים. עם זאת, ידוע לכל שרכישה של מוצרי איפור היא יחסית יקרה, ועל כן רבים תוהים האם לרכוש כאן בארץ או לחלופין בחו"ל, ופה נעצור להציף יתרון אל מול חיסרון.

מקרה לדוגמה

אם לצורך הדוגמה ניקח את תכשירי האיפור המובילים מבית IL MAKIAGE, נמצא שרבים עשויים להתלבט האם לרכוש אותם באחד מהסניפים בארץ, באתר ישראלי, או לחלופין בחו"ל. ובכן במקרה זה בו מוצרי החברה נמכרים בארץ ואף משרתים מגוון קורסים בתחום האיפור, הרי שהרבה פעמים שווה לבצע את הרכישה בארץ – מבלי לשלם מע"מ, מבלי לחכות זמן רב ואף לצד ייעוץ מקצועי, כך שבין היתר מתבצעת התאמה מלאה בין צורך להיצע, ואף מוענק טיפ שנוגע לשימוש אידאלי. כמו כן, מי שעוברת קורס איפור ב-IL MAKIAGE  בין היתר עשויה לזכות בהנחה בעת רכישת מוצרי החברה – שווה!

מה עם הזמנה מקוונת?

כידוע, אם מזמינים מחו"ל מעל 75$ צריך לשלם עמלת מכס, ועל כן כשעומדים לבצע רכישה גדולה, מומלץ לסגור את הפינה עוד בארץ (או בטיול עצמו). עם זאת, אם אוהבים את הקונספט של רכישה דיגיטלית, טוב להכיר שגם בארץ קיימים אתרים ייעודיים בעברית, כאשר חלקם משויכים לחברת איפור ספציפית וחלקם מייצגים מוצרי איפור של מגוון חברות. למה עוד רצוי לשים לב? לעלות המשלוח לארץ – לעיתים היא יכולה להיות מאוד יקרה.

קניית איפור

קופונים

כיום גם בתחום המכירה הפרונטלית וגם בתחום המכירה הדיגיטלית ניתן להיעזר רבות בקופונים, ועל כן שווה לערוך שיעורי בית מקדימים, משמע לבחון האם למוצר הרצוי ישנו קופון ייעודי וכיצד משיגים אותו. כיצד אם כן אפשר לייעל טיפ מעין זה? קבוצות של נשים בפייסבוק עשויות להוות כר פורה למידע, כך שמספיק להעלות שאלה בקבוצה מתאימה ולצאת עם ידע נרחב אודות מקום הרכישה הזול ביותר, אודות סוג הקופונים שקיימים וכיצד משיגים אותם, אודות התקופה האידאלית לרכישת מוצרי איפור ברשת (או בחנות) ועוד. כך למשל טוב לדעת שבאתר של IL MAKIAGE מחכים מגוון הנחות מתחלפות. מסקנה? שווה להיות במעקב!

בין מקומי למיובא

חשוב להבין שרוב מוצרי האיפור שמיובאים מחו"ל, בארץ יהיו יותר יקרים, פשוט כי ישנם מיסים, כמו במקרה של קניית בגדים באינטרנט. כמו כן, אם נמצאים בחו"ל בהחלט שווה לנצל את ההזדמנות עבור רכישה של מוצרי איפור מקומיים, אך כמובן שרצוי לוודא שמכירים את החברה ואוהבים את המוצרים שלה. עם זאת, כיוון שתמיד ישנו הצד השני, נציין שגם בארץ אפשר למצוא מחירים טובים עבור מוצרי טיפוח שאינם מקומיים, ולו כי מדובר בעונת המבצעים. מסקנה? השוואה תמיד חשובה – בתחום האיפור תמצאו מעבר לגווני שחור ולבן!

השארת תגובה