הזמנת טיסות אונליין

אתם עומדים לטוס בכדי לנפוש, להיפגש עם המשפחה, או בכדי לסגור פגישת עבודה? נראה שגם אתם כבר עמוק בתוך הרשת, מחפשים אחר הטיסה הרצויה, אך פה נחדד שמלבד טיסה שעונה על היעד ועל התאריך הרצוי, קיימים מגוון דגשים שחשוב לאמץ, אם בכדי לחסוך ואם בכדי להטיב את התנאים המשלימים. מבקשים ללמוד מניסיונם של תיירים מנוסים? רגע לפני שאורזים מזוודה היעזרו בדגשים הבאים:

אפשר הנחה בבקשה?

רבים שמים לעצמם מטרה למצוא את הטיסה הזולה ביותר, ועל כן מראש נבהיר נקודה חשובה: כל עוד אתם מוכנים להתפשר על היעד ועל התאריך, אתם עומדים למצוא מחירים ממש שווים, אך אם אינכם מוכנים להתגמש – לא על היעד, לא על התאריך ולא על החברה והשעה, נראה שאתם עומדים לשלם מחיר מלא. כמו כן, קיימים טיפים ייעודיים נוספים בתחום המחירים. סקרנים? כך תמצאו טיסות זולות: תשקלו לשלב עצירת ביניים, תבקרו באתרים שמראש עושים עבורכם את שיעורי הבית (כמו האתר SkyScanner והאתר kaya) ותשקיעו זמן בהשוואת מחירים, כאשר לשם כך מוטב להכיר את האתרים הבאים: האתר momondo והאתר jetradar.

טיסות קונקשן – בעד ונגד

הרבה פעמים אנשים מוכנים שהטיסה תכלול עצירת ביניים, ולו בכדי ליהנות מהנחה משמעותית. האם בהכרח מדובר בצעד כלכלי? ובכן מאוד תלוי כמה זמן מחכים. שנרחיב? אם העצירה מתמשכת כמה שעות היא עשויה לייקר את סך החופשה, וזאת כי תאלצו לאכול בשדה התעופה, וכידוע המחירים שם די יקרים. בנוסף, ייתכן שאותן כמה שעות יגרמו לכם לחוש כאילו הזמן של החופשה מתבזבז, ועל כן כאשר תגיעו ליעד תבקשו לפצות על הזמן האבוד, ולו באמצעות אטרקציה יקרה, כך שסך החיסכון יתמוגג. מכאן שאם בוחרים בטיסת קונקשן, רצוי מראש לבחון כיצד פער השעות משפיע על מכלול של משתנים.

טיסות

טיסות צ'ארטר

כיום המונח טיסות צ'ארטר ידוע לכל והוא מיוחס לטיסה במטוס שחברת התעופה שכרה. טיסות צ'ארטר מאפשרות ליהנות ממגוון מבצעים של הרגע האחרון, אך בין היתר רצוי לקחת בחשבון שלא תוכלו לבטל את הטיסה ושהשירות אינו ברמה שמציעה טיסה סדירה. אם מבחינתכם לא מדובר בחיסרון מהותי פשוט לכו על זה!

טיסות לואו קוסט

איזה כיף לטוס ולהיות הצד שמחליט כמה לשלם, ועל כן את טיסות הלואו קוסט גם אתם צרכים להכיר. במה בדיוק מדובר? ובכן כאן אתם מחליטים האם לשלם על התוספות הבאות: בחירת מושב, ארוחה ותוספת של מזוודה. מה חשוב לדעת מראש? שמומלץ לעלות על טיסה עם כריך שהבאתם מהבית, אחרת תשלמו עליו מחיר מופקע, ואם מבקשים לצרף מזוודה, ייתכן שסך העסקה כבר לא כ"כ מדהימה.

מי שעומד מאחורי ומלפני

לבסוף נמליץ לבצע את כל הבירורים במצב Incognito (בסתר), וזאת בכדי למנוע מהחברות השונות שמצוידות ב"עוגיות" לרגל אחריכם, עובדה שמאפשרת להן לשחק עם מחירי הכרטיסים בהתאם לאינטרסים אישיים. מה עוד? לפני כל טיסה תבדקו האם צברתם נקודות או שמגיעות לכם הנחות – טיסה נעימה.

השארת תגובה