מעקב משלוחים מסין

מעקב משלוחים הפך לאחד הדברים הנדרשים ביותר באתרי קניות וכולנו רוצים לדעת מה הסטטוס של המוצרים שלנו במיוחד שרבים מתושבי ישראל נוהגים לרכוש מוצרים במחירים אטרקטיביים באתרי מכירות סינים. רוב רובם של האתרים הם אמינים ורצוי להזמין את המוצר באמצעות דואר רשום, כך תוכלו להיות בטוחים שהחבילה תגיע אליכם. לאחר שהזמנתם את המוצר, תוכלו לעקוב אחר המשלוח באמצעות הדואר המקומי של סין ודואר ישראל.

מעקב אחר המשלוחים

ישנן כמה דרכים אשר באמצעותן ניתן לעקוב אחר ההזמנה.

1.כאשר המשלוח ללא מספר מעקב, לא נותר לכם לעשות יותר מידיי, אלא פשוט להמתין עד שהוא יגיע. אלה הם משלוחים אשר עלותם נמוכה יותר, ובכך אפשר להתנחם. והיה  ועלות המוצר היא מעל 10 דולר לפחות, יש להזמין אותו באמצעות דואר רשום, גם אם תידרשו להוסיף כסף.

2.משלוחים להם מספר מעקב. צוות האתר ישלח לכם מספר מעקב, באמצעות מספר זה תוכלו לעקוב היכן החבילה נמצאת, ומתי בערך היא אמורה להגיע לארץ. מספר המעקב מורכב מאותיות ומספרים, וזוהי גם הוכחה בדוקה לכך שהמוכר אכן הוציא את המשלוח.

3.חברות הבלדרות אינן מספקות לקונים מספר מעקב, המשלוח מגיע ישירות לבית הלקוח, וכמו כן, הובלת ההזנה לארץ אורכת פחות זמן. חיסרון – מחיר המשלוח.

4.חברות שילוח – בשנים האחרונות קמו להן יתר ויותר חברות שילוח, ומכיוון שהן שולחות לארץ לא רק מוצר אחד, אלא מספר רב של חבילות, עלות המשלוח תהיה זולה יותר. חברות אלה מעסיקות שליחים והם מביאים את ההזמנה עד לבית הלקוח. החבילות הללו מגיעות מארה"ב ולכן המחירים מוזלים. ניתן לעקוב אחר החבילה מרגע יציאתה ממדינת המקור ועד הגיעה לכאן, אפשר גם להזמין מחברות שאינן נוהגות לשלוח לארץ משלוחים.

ישנם כמה אתרים באמצעותם ניתן לעקוב אחר חבילות היוצאות עם מספרי מעקב. אם החבילה הגיעה כבר לארץ, מומלץ לגלוש באתר דואר ישראל. כתובות אחרות הן:

  • https://www.trackingmore.com/en.html
  • https://www.internationalparceltracking.com/#/search
  • https://www.aftership.com/
  • http://www.trackitonline.ru/
  • http://www.17track.net/
  • http://www.track-trace.com/

אתרים סינים פופולאריים

ישנם אתרים מסין שכל ישראלי חייב להכיר אותם. הם מציעים שפע הנחות ומבצעים. לא רק הישראלים נוהגים לרכוש מוצרים מאתרים אלה, אלא גם הצרכנים האירופיים והאמריקאים.

עליאקספרס – אחד האתרים הגדולים ביותר בסין, שמו יצא למרחוק בכל רחבי העולם, ותוכלו לרכוש בו כמעט כל דבר. חלק מהמוצרים נמכרים במחירי סיטונות, וגם עלות המשלוח הינה זולה במיוחד. עם זאת, לעיתים המוצרים מגיעים באיחור ניכר. כאשר הסינים חוגגים את יום הרווקים, הם מציעים לקונים הנחות מופלגות וקופונים.

DealExtreme.com – אתר שגם הוא אהוד במיוחד על ישראלים, ניתן לרכוש דרכו מגוון מרשים של מוצרי אלקטרוניקה, ומיני גאדג'טים. כל זאת כאשר מוצע משלוח בחינם או משלוח בעלות נמוכה ביותר. גם כאן, נדרשת סבלנות, לעיתים ההזמנות מגיעות לאחר חודש ויותר, ומכיוון שהאתר זוכה לפופולאריות בארץ, יש לו כאן סניף הפצה.

Focalprice.com – אתר סיני אשר כל שבוע מציע לגולשים מבצעים והנחות על מוצרים, וביום הרווקים נמכרים כל המוצרים במחצית המחיר המקורי שלהם. באתר זה שלל מוצרים מכל הסוגים וניתן לשלם בעבורם לא רק באמצעות כרטיס אשראי אלא גם באמצעות פייפאל, כך שהקונים יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהקנייה מאובטחת. אתר זה מציע משלוחים לישראל, אולם גם כאן הגולשים יאלצו להמתין זמן מה עד שהמוצר יגיע.

DHGate.com – אתר זה איננו חושש להוות תחרות לאתר עליאקספרס. באתר הקונים יוכלו לרכוש שפע רב של מוצרים, זולים בהרבה מאשר המחירים של אותם המוצרים בארץ, בעתות חגים ומועדים מיוחדים, הקונים זוכים להנחות ומבצעים.

ChinaBuye.com – באתר זה תוכלו לרכוש ביגוד, גאדג'טים, כאשר המוצרים מגיעים לאחר חודש לערך, ודמי המשלוח נמוכים. מקורו של האתר הוא בהונג קונג, ישנו ביטוח על כל המשלוחים וניתן גם כאן לשלם באמצעות פייפאל.

נגישות
דילוג לתוכן