איך קונים תכשיטים באינטרנט?

לקנות תכשיט זה תמיד כיף אך לא תמיד יש זמן, כך שרבים בוחרים לפנות לאינטרנט. עם זאת, לצד כאלו שקונים ברשת מבלי למצמץ, יש את אלו שיותר מתקשים. אלו שלא יודעים כיצד ניתן להבין האם המידה נכונה, האם הגוון הולם את גוון העור, האם הגימור הוא לגמרי מט (או מעט מבריק), האם התליון כבד או קל משקל וכדומה. אז אם גם אתם מבקשים לנצל רכישה מקוונת נוצצת, מוזמנים לעבור הדרכה מהירה, כך שגם אתם תחושו בטוחים לפרגן לעצמכם (או לאנשים שאוהבים).

רוכשים רק מאתר שמעניק שקיפות מלאה

לא מכל אתר מומלץ לרכוש תכשיטים, אלא רק מאתר אמין ומוכר שמקפיד להעניק תמונה מלאה אודות סך הנתונים המשלימים. כך למשל באתר תכשיטי חביב תראו את כל מגוון המוצרים, כאשר כל תמונה שומרת על רזולוציה גבוהה, משמע ניתן לראות בדיוק מה עומדים לקבל. נוסף לכך, לצד כל תכשיט מופיע פירוט שנוגע לחומריות, לשיטת העיבוד ולגודל. כמו כן, גם בכול הנוגע למדיניות הכללית נשמרת שקיפות מלאה. מופיע מידע מפורט אודות מדיניות האחריות, מידניות שנוגעת להחלפות והחזרות, מדיניות המשלוחים, מדיניות התשלומים (תנאי התשלום מאובטחים) וכדומה. עם זאת, תמיד יש לבחון מה קורה במצבי קיצון, למשל אם נרכשה שרשרת ארוכה מדי. במקרה זה טוב לדעת שתכשיטי חביב מאפשרים להגיע עם התכשיט שנרכש עבור תיקון המידה הרצויה, וזאת ללא כל עלות נוספת.

נעזרים במדריך מידות

מדהים לגלות, אך כיום אפילו טבעת ניתן לרכוש דרך האינטרנט. כיצד? נפלאות האפליקציות! כיום ניתן למצוא אפליקציה ייעודית שמסייעת להבין מהי מידה הטבעת הרצויה. כל שצריך לעשות זה להוריד אפליקציה (יש אפליקציה לאנדרואיד ויש אפליקציה לאייפון) ולפעול כך: מניחים על המסך טבעת שעונדים ביום יום, מתאימים לה את גודל העיגול שמופיע באפליקציה ומגלים מהי המידה הרצויה. לא אנשים של אפליקציות? ישנה עוד דרך. כל שצריך לעשות זה לקחת חוט, סרגל ועט. מקיפים עם החוט את האצבע (כך שהחוט נשאר מעט רופף), מסמנים עם עט את המיקום שבו ההיקף נגמר ומודדים באינצ'ים. את התוצאה שמתקבלת משווים מול טבלת מידות. פה נציין שאותה שיטה נכונה גם עבור מדידה של צמיד ושרשרת.

איך קונים תכשיטים באינטרנט?

נעזרים בקופסת התכשיטים הביתית

יש אנשים שאוהבים זהב אדום, יש אנשים שאוהבים זהב לבן ויש אנשים שבכלל אוהבים כסף. אינכם בטוחים באיזה גוון לבחור את הפריט הרצוי? תבחנו באלו גוונים הוא יודע להגיע (כל עוד האתר איכותי יופיע תיאור), ותיגשו לקופסת התכשיטים. רוב הסיכויים שתמצאו תכשיט אחר באותו הגוון. משלב זה כל שיש לעשות זה להצמיד את התכשיט לאזור הרצוי (צוואר/ אצבע) ולהבין מה יותר מתאים נקודתית עבורכם.

פשוט שואלים!

אין כמו להיעזר בדעת הרוב, ועל כן אם עומדים לרכוש מאתר שנראה אמין ומקצועי, גם חשוב לשאול חברות (או פורומים רלוונטיים ברשת) אודות אמינות האתר ואיכות התכשיטים שהוא מספק. היו בטוחים שאם צצה בעיה, כבר יהיה מי שימליץ לחפש אתר אחר. עוד נציין שמומלץ שלאותו אתר גם תהיה חנות בית, כך שבעת הצורך יהיה לאן לפנות (למשל עבור תיקון מידה, או עבור הפנייה של שאלה מקצועית). רכישה נעימה!

נגישות
דילוג לתוכן