תוספי תזונה טבעיים: איך מתאימים מוצר לבעיה רפואית?

בשנים האחרונות הפכו תוספי התזונה לאחד מהמוצרים הפופולריים ביותר בתחום הבריאות, הרפואה השלמה ותרבות הפנאי באופן כללי. אכן, מדובר במוצרים מצוינים (חשוב למצוא את אלו שטובים באמת) שמאפשרים לנו לתת לגוף שלנו את הרכיבים להם הוא זקוק שלא תמיד ניתן להשיג באופן בלעדי ושלם דרך המזון שאנו צורכים. עם זאת, תופעה פחות חיובית שקשורה לטרנד הזה היא זו של אנשים שקונים תוספים ללא הרף בלי לדעת אם אכן צריכים אותם, איזה תוספים בכלל מתאימים להם ולפעמים אפילו מה הם מכילים. האמת היא, שכמו הרבה דברים אחרים, גם תוספי התזונה זה דבר מצוין בתנאי שנעשה בו שימוש נכון ומושכל ולכן הרבה פעמים עדיף לגשת אל הרופא ולעבור בדיקת דם שרק לאחריה ניתן יהיה לקבל המלצות מדויקות לגבי תוספי תזונה רצויים. נכון, תוספי תזונה הם טבעיים, אבל זה לא אומר שצריך להכניס לגוף חומרים מיותרים ולכן חשוב לבחור אותם בצורה מושכלת. הנה כמה טיפים שיעזרו לעשות את זה.

מידע ברשת ממקורות מוסמכים

אין ספק שברשת נוכל למצוא הרבה מאד מידע שמיש על תוספי תזונה שיעזור לנו לבחור אותם כמו שצריך, אבל כן יש גם הרבה מאד מידע מוטעה וכזה שדווקא עלול לגרום לנו לעשות את ההיפך. לכן, זה בסדר גמור להיעזר במידע שקיים באינטרנט, אבל צריך לדעת בדיוק מהיכן דולים אותו וכאן יש אתר מומלץ שמציע מוצרים בכל מיני קטגוריות בשם homeotreat lab. מדובר באתר מקצועי שעובד עם אנשי מקצוע והמידע בו הוא מהימן ואפשר להסתמך עליו. כל המוצרים באתר הזה נבדקו באמצעות מחקרים מקיפים ומאושרים וזה משהו שלגמרי אפשר לסמוך עליו. תוכלו למצוא בו בקלות תוספי תזונה לבעיות שונות כמו בעיות בדרכי הנשימה, מחלות כלי דם ולב, בעיות המערכת ההורמונלית, טיפוח השיער, לב וכלי דם וכן הלאה.

כמו כן, אם אתם רוצים לקבל המלצות ספציפיות יותר, האינטרנט הוא בהחלט המקום לעשות זה, אבל שוב, חשוב לעשות את זה עם אנשי מקצוע. כשאתם מגיעים לאתר של דיאטנים, מומחים לתזונה, הומיאופתים או אנשי מקצוע אחרים, חשוב להבין בדיוק מי הם וכאן גם שווה לחפש עליהם המלצות אובייקטיביות ברחבי הרשת ובעיקר ברשתות החברתיות.

 תוספי תזונה טבעיים: איך מתאימים מוצר לבעיה רפואית?

ייעוץ עם הרופא

רופא המשפחה שלכם הוא לא זה שבהכרח ימליץ לכם על תוספי תזונה מתאימים עבורכם, אבל זה בהחלט נכון שדווקא הוא יהיה התחנה הראשונה שלכם בדרך לשם. במפגש איתו תוכלו לתאר לו את האתגרים הרפואיים שלכם בחיים, ואלו לא חייבים להיות קשיים של ממש, אלא כל דבר שמאתגר כמו קושי להירדם, תחושת עייפות במהלך היום, כאבי ראש קלים שתוקפים אתכם מדי פעם או מראה עור בעייתי. לדברים הללו יש מקור והרבה פעמים אלו הם חוסרים תזונתיים. הרופא ידע להכווין אתכם להמשך בדיקה ולרוב ישלח אתכם לעשות בדיקות דם שיוכלו להצביע באופן מדויק על החוסרים שלכם בגוף (ויש אפילו חידושים טכנולוגים בנושא).

מכאן והלאה תוכלו לחפש את תוספי התזונה שלכם, כאשר אתם יודעים בדיוק איזה דברים מפריעים לכם ומכירים גם את החומרים החסרים בגופכם בשמם, מה שיקל עליכם פי כמה למצוא עבורם תוסף תזונה מתאים.

לסיכום – שימוש מושכל בתוספי תזונה הוא המלצה חמה ואף חובתכם עבור עצמכם. אם לא תעשו זאת נכון אתם מבזבזים סתם כסף במקרה הטוב ובמקרים קיצוניים גם עלולים לפגוע בגוף שלכם. התייעצו עם גורמים מקצועיים בלבד ושתפו את הרופא שלכם בכל תוסף שאתם מחליטים לקחת. הרבה בריאות!

 

*המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית ומקצועית ואין להסתמך עליו כהמלצה רפואית.

נגישות
דילוג לתוכן