איך רוכשים מנוע לתריס חשמלי באינטרנט?

רובינו ללא ממש שמים לב לחלונות שלנו בבית, עד לרגע בו אנו מבינים שמשהו לא ממש כשורה. זה יכול להיות חלון שהוא קטן מדי ואור השמש לא נכנס לבית בצורה טובה, תריס שנתקע כל פעם מחדש ומקשה עלינו לפתוח את החלון, או וילון שלא מאפשר לנו לפתו את החלון בנוחות כמו שהיינו רוצים. מי שמגיע לנקודה הזאת, מבין שגם כאן אפשר לשדרג באופן משמעותי את הנוחות שלנו ולכן האופציה של תריס חשמלי היא נוחה בהחלט. אז מה עושים על מנת להנות מתריס כזה? ובכן, הדבר החשוב ביותר וגם היקר ביותר שצריך לרכוש הוא מנוע חשמלי איכותי, ומן הסתם נרצה לרכוש מנוע שהוא גם חזק, איכותי בטיחותי ואמין, אבל גם כזה שמגיע במחירים נוחים יחסית. האם זה אפשרי? בהחלט. אפשר למצוא מנועים מצוינים ויותר מזה, אפשר גם לרכוש אותם דרך האינטרנט, מה שחוסך לנו את בזבוז הזמן שבחיפוש פיזי בין החנויות השונות. אם גם אתם חושבים לרכוש מנוע כזה בקרוב, אנו רוצים לדבר על הדברים שחשוב לשים אליהם לב בזמן הרכישה. בהצלחה!

למה בכלל צריך מנוע חשמלי?

חשוב לענות קודם כל בקצרה על השאלה הזאת לפני שנסביר איך לבחור. הסיבה להיעזר במנוע חשמלי לתריסים זה שבשיטת הגלילה הידנית, הסיכויים לתריסים תקועים או כאלו שנשברים עם גבוהים הרבה יותר. לעומת זאת, תריס חשמלי עם מנוע איכותי כמעט ולא נתקע וזה בהחלט משדרג את הנוחות. כמו כן, בעזרת תריס חשמלי אפשר לשלוט באופן מדויק הרבה יותר במידת האור שאתם רוצים שיכנס לתוך הבית. כעת, בואו נדבר על בחירת המנוע.

רכשו מחברה שנותנת לכם את כל המידע החשוב

אם ניקח לדוגמה את חברת Somfy שהיא אחת החברות הוותיקות והמוכרות לייצור ושיווק מנועים לתריסים חשמליים, נראה כי המידע שהיא מספקת לפני הרכישה הוא העשיר ביותר. פרטי המוצר מבית Somfy מפורטים באתר בצורה ברורה למדי, וזה לא משנה איזה מוצר חיפשתם. רק ככה תוכלו להבין איזה מוצר מתאים לכם ולבחון ביתר דקדוק את כל אחד מהפרמטרים החשובים שהם:

כוח

זהו בלי ספק הדבר החשוב ביותר כאשר מדובר על מנוע, וככל שמדובר על תריסים גדולים וכבדים יותר, כך יהיה עליכם לרכוש מנוע חזק יותר. מידת הכוח של מנועים חשמליים היא כוח הרמה ניוטון למטר וכן צריך להיות מפורט ליד כל מנוע מספר הסיבובים לדקה.

איך רוכשים מנוע לתריס חשמלי באינטרנט?

מעצורים ומנגנוני בטיחות

זה לא אמור לקרות כאשר רוכשים מנועים איכותיים מחברה מקצועית כמו סומפי לצורך העניין, אבל לפעמים תקלות קורות ואין מה לעשות. על כן חשוב ביותר לבחור מנוע חשמלי שמגיע עם מנגנוני הגנה מתקדמים. כך למשל במנועים איכותיים ניתן למצוא מעצור אלקטרומגנטי כפול המונע נפילה בלתי רצויה של התריס.

שיטת הפעלה

עליכם לבחור כבר מהשלב הראשון את שיטת ההפעלה המועדפת עליכם. שיטות הנפוצות הן כפתור דרך הקיר או שלט חיצוני שמגיע עם המנוע. לא כל המנועים מאפשרים את שתי הדרכים הללו.

מחיר

לבסוף, אך ורק לאחר שתבחרו מנוע שמתאים לכם לפי הפרמטרים שתיארנו כאן, חשוב למצוא את המנוע החשמלי שעומד במסגרת התקציב שלכם. שימו לב שבמהלך החיפושים שלכם יש סיכוי לא רע שתתקלו במנועים מהמזרח הרחוק שיעלו פחות, אבל ההמלצה החמה שלנו היא לא להתפשר על מנועים כאלו שבמקרה הטוב יתקלקלו עם הזמן ויותירו אתכם ללא מענה, ובמקרים פחות טובים עשויים להוות סכנה של ממש. בהצלחה!

נגישות
דילוג לתוכן