לא מתפשרות על האיכות – וגם על המחיר: איך קונים מוצרי טיפוח באונליין?

ביקור באתרי קוסמטיקה אונליין יכול להרגיש כמו ילד שמסתובב בחנות ממתקים .

אינסוף אפשרויות, שלל מוצרים קלאסיים לצד חידושים בתחום וכל מוצר מבטיח הבטחות משלו. המלכוד האמיתי במוצרי קוסמטיקה הוא שכולם מבטיחים הבטחות שנוגעות בנקודת התורפה של בני האדם – זוהר, יופי וגלאם. האתגר האמיתי הוא להצליח לבחור את המוצרים הנכונים מבלי להיגרר לבזבזנות יתר. לבחור את מה שצריך וחסר ולא את מה שמפתה ויהיה חסר שימוש. במאמר הבא נבדוק איך מתגברים על הפיתויים הרבים ומצליחים לשמור על צרכנות נבונה שקולעת לצרכים שלנו ולא של חברות הקוסמטיקה.

להבין את העור שלכן

לפני בחירה של כל מוצר קוסמטי, חשוב להבין את סוג העור שלכן ומהם הצרכים שלו. כל עור הוא שונה ומה שטוב לאחת יכול לגרום נזק לאחרת. אם אינכן בטוחות לגבי סוג העור שלכן ומה הם המוצרים המתאימים לו, תוכלו להיעזר במדריכים כדוגמת מדריך שמסביר איך לדעת מה סוג העור שלי כדי לקבל את המידע הבסיסי לבחירות נכונות.

מחקר לפני הקנייה

 • קראו ביקורות על מוצרים: ביקורות של לקוחות קיימים הם מאגר הידע הכי חשוב כשאתן מחפשות לקנות מוצר אונליין. הן מספקות התרשמות אמיתית של מי שכבר רכש והתנסה במוצר. חפשו ביקורות שמזכירות סוג עור דומה לשלכן ושימו לב לטענות חוזרות לגבי המוצר.
 • הכירו את המוכר: כמו שחשוב להכיר היטב את המוצר כך חשוב להכיר את המוכר, בעיקר במוצרים שאמורים להזין או לטפח את העור שלכן. העדיפו מוכרים ידועים ואמינים או קנו ישירות מהאתר הרשמי של המותג.
 • בדקו את מדיניות ההחזרות: בדקו היטב את מדיניות ההחלפות וההחזרות של חנות האונליין שאתן רוצות לרכוש ממנה. בעוד שיש מותגים שאינם מאפשרים החלפה ומעלים את הסיכון לרכישה מיותרת ובזבזנית, יש היום בשוק האונליין התחרותי מודעות רבה לחוויית הלקוח ומותגים רבים מציעים החזרות בחינם במידה ומוצר אינו מתאים.

 

 

חפשו הנחות אך היו זהירים

 • הירשמו לניוזלטרים: אתרי אונליין רבים מציעים הנחות למנויי הניוזלטר שלהם, ורובם מציעים הנחה לרכישה ראשונה באתר. בזמן שאתן נהנות מההטבה שימו לב שההנחה לא גורמת לכן להתפתות לקנות מוצרים שאתן לא באמת צריכות.
 • היזהרו מעסקאות שנשמעות טובות מכדי להיות אמיתיות: האינטרנט הוא מקום מצוין להנות ממבצעים והטבות אבל הוא גם יכול להיות קרקע פורייה לנוכלויות וזיופים. אם אתן נתקלות במבצעים בלתי סבירים בדקו היטב את המוכר והיצרן וודאו שלא מדובר במוצרים הקרובים לתאריך התפוגה או מזויפים.

אימות מקוריות המוצר

 • בדקו הולוגרמות וחותמות: כמו עם שטרות כסף, מוצרי טיפוח מקוריים יוקרתיים מגיעים עם הטבעות או קודי QR כדי למנוע זיופים של מתחרים. לפני השימוש במוצר ודאו שסימני הזיהוי של המוצר קיימים ושלמים על גבי האריזה.
 • בררו עם המוכר: אם אינכן בטוחות לגבי מקוריות המוצר אל תהססו לשאול את המוכר ישירות. המוכר אמור לספק לכן הוכחה למקוריות המוצר.

שימו לב לאותיות הקטנות

 • בדקו תאריכי תפוגה: תחת תיאור המוצר תוכלו למצוא את תאריך התפוגה של המוצר. הקפידו לוודא זאת לפני הרכישה ואל תעשו שימוש במוצר פג תוקף. הוא יכול להזיק לעור הפנים שלכן יותר מאשר להועיל.
 • בדקו מרכיבים: אם אתן בעלות עור רגיש או עור שנוטה לאלרגיות בדקו תמיד את רשימת המרכיבים של המוצר, וודאו שהוא לא מכיל את אחד מהמרכיבים האלו.

הישארו מעודכנים

 • הצטרפו לפורומים בנושאי יופי: אתרי אינטרנט, פורומים וקבוצות מדיה חברתיות העוסקים בתחום הטיפוח והיופי הם דרך נהדרת להישאר מעודכנים במוצרים, ביצרנים, במה שעובד ומה שלא. הם מספקים פלטפורמה אמינה לשאול שאלות ולחלוק חוויות.
 • הישארו מעודכנים לגבי מותגים: מעקב אחרי מותג היופי האהוב עליכן במדיה החברתית או הרשמה לניוזלטר שהוא מציע, יאפשרו לכן להישאר מעודכנות לגבי השקת מוצרים חדשים או מבצעים על מוצרים קיימים שאתן צורכות.

לסיכום

במרחב הדיגיטלי של קניות מוצרי טיפוח אונליין, החלטת החלטות נכונה תעשה את ההבדל בין קנייה נבונה לקנייה בזבזנית ובין מוצר שייטיב איתכן לעומת מוצר שיפגע בעור הפנים שלכן. הפיתויים הם רבים וקצב החידושים הוא מסחרר, הבנת עקרונות מפתח בהזמנות אונליין כפי שפירטנו במאמר, תבטיח שתהנו מהיתרונות האדירים של הפלטפורמה הזו במקסימום התאמה ומינימום אכזבות.

נגישות
דילוג לתוכן