איך לבחור הוברבורד Hoverboard?

הוברבורד הוא סקייטבורד ממונע אשר כובש את לבבות הישראלים, ולא בכדי. מדובר בכלי תחבורה קל ומהיר אשר נמכר בעשרות חנויות ברחבי הארץ. כיצד תוכלו לבחור את הטוב ביותר? אנחנו כאן עם כל העצות.

מעוניינים לרכוש הוברבורד? אלו הפרמטרים החשובים ביותר בתהליך הרכישה

אם גם אתם חולמים על רכישת הוברבורד', אתם לא לבד. מדובר בכלי תחבורה אשר נמכר בעשרות אלפי יחידות מדי חודש, והביקוש אליו רק הולך וגובר. הוא כלי תחבורה אידיאלי לסביבה עירונית, ולכן ניתן לראות ברחובות רבים בארץ גברים ונשים אשר רוכבים עליו. הוברבורד טוב צריך להתנייד בקלות, ולכן חשוב קודם כל לבחון את משקל הנשיאה המירבי שלו. לרוב, המשקל נע בין 99-150 קמ"ש, ולכן מומלץ לבחור בדגם אשר המשקל שלכם לא יפעיל עליו מאמץ בעת נסיעה מהירה במיוחד. בכדי שתוכלו לבחון את הפרמטר הזה, חשוב מאוד להתנסות בעצמכם על המכשיר ולבדוק מספר סוגים שונים – כך שתוכלו לקבל התאמה מדויקת. זאת ועוד, בדקו כי גודל הגלגלים מותאם לתנאי השטח, כולל משטחים מישוריים.

- איך לבחור הוברבורד Hoverboard

בחירה של הוברבורד באמצעות ייעוץ מקצועי

אם זו הפעם הראשונה שאתם מתכננים לבצע רכישה של הוברבורד, חשוב מאוד לפנות לחברה מקצועית אשר תדע לעזור לכם בתהליך הבחירה. באמצעות נציג השירות תוכלו להתנסות במגוון רחב של הובר בורדים וכן לבחון את התכונות המיוחדות אשר קיימות בכל דגם. כך לדוגמה, ישנם דגמים אשר מצוידים בתאורה אשר היא אידאלית בעבור נסיעה בשעות החושך. נוסף לכך, ישנם דגמים אשר ניתן להוסיף גם אופציה של בולוטוס או שליטה מרחוק, ולכן מדובר בעלויות נוספות אשר מגולמות במחיר הסופי. עדיף שלא לבצע רכישה דרך יד 2, וזאת בשל העובדה כי דרך ייעוץ מקצועי ובחינה של הדגם הטוב ביותר בעבורכם תוכלו לקבל גם אחריות מלאה. לאור העובדה כי מדובר בכלי תחבורה, הסבירות לתקלות עולה ולכן שימת הדגש שלכם צריכה להתבצע הן על הביצועים והן על היקף האחריות אותה אתם מקבלים דרך החברה ממנה בחרתם לבצע את הרכישה.

חיי סוללה – חיונית לצורך בחירה נכונה

מאחר ומדובר בכלי חשמלי, בדקו היטב כי הסוללה של הדגם אותו אתם בוחרים מתאים לנסיעה רציפה של עד 40 ק"מ. אולם, אם אתם מתכננים נסיעות קצרות יחסית תוכלו בהחלט לבחור בדגם זול יותר אשר מאפשר חיי סוללה קצרים, וזאת כאמור בהתאם לצרכים שלכם. רוב החברות המובילות בענף מקפידות לצייד אתכם עם סוללה נוספת כמו גם אחריות לשנה, ולכן בדקו זאת בעת ביצוע הרכישה. והכי חשוב – מדובר בכלי תחבורה אשר עלול להיות מסוכן מאוד, ולכן הקפידו לבצע במקביל רכישה של קסדה מתאימה ומגני ברכיים, כך שתוכלו לנסוע בזהירות בכבישים. והכי חשוב: שמרו על עצמכם!

נגישות
דילוג לתוכן