תנו לכסף לחכות לכם בנתב"ג: היום מזמינים מט"ח אונליין!

נוסעים לחו״ל בקרוב? אז ממש כמו שאת הצ׳ק אין עושים מראש באינטרנט, גם מטבע חוץ אפשר להזמין מראש בקלות וכבר לא צריך לעמוד יותר בתורים. אם אתם עדיין עושים את זה בדרך הישנה אז הגיע הזמן להכיר את הדרך המהירה, הנוחה והמתקדמת ביותר להחלפת כסף והזמנת מטבע חוץ – הזמנה אונליין של מטבע חוץ, והכסף פשוט מחכה לכם בנתב״ג. איך זה בדיוק עובד, למה זה כל כך משתלם ומדוע כדאי לשכוח בהקדם מכל השיטות הישנות לקניית מטבע חוץ והמרת כספים? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לקראת הנסיעה הבאה שלכם.

הזמנת מטבע חוץ באינטרנט – איך זה בדיוק עובד?

בואו נתחיל מהחלק החשוב והעיקרי וננסה להבין איך תתבצע הזמנת מט״ח אונליין לחו״ל. כל מה שצריך בעצם זה להיכנס לקישור, למלא פרטים אישיים: שם מלא, מספר ת.ז לפי מה שמעודכן בדררכון, סוג מטבע ומדינת יעד, סכום כסף רצוי ופרטי התקשרות, מזינים את פרטי האשראי כדי לשלם וזהו. מכאן נשלח ישירות אל כתובת אישור הזמנה כולל השעה שבה ניתן יהיה לאסוף את הכסף בנתב״ג.

בעת ההזמנה תדרשו להציג דרכון בתוקף ואת פרטי ההזמנה ותקבלו את הכסף שלכם. לנוחיותכם – במעמד האיסוף אף תוכלו לבחור את הרכב השטרות שברצונכם לקבל.

 

 

איך היו ממירים כסף פעם ולמה זה כבר לא משתלם?

האופציה של הזמנת מט״ח מראש אונליין היא האופציה הנוחה ביותר וגם המשתלמת ביותר, ועל מנת להבין זאת טוב יותר חשוב להכיר את הדרכים בהם היינו מזמינים מטבע חוץ בעבר:

  • עמדות צ׳יינג׳: אם מגיעים עם כסף מזומן להמרה עוד אפשר איכשהו להימנע מעמלות סליקה גבוהות, אבל בכל מקרה זוהי אופציה שמחייבת אותנו לצאת מהבית ולהגיע לעמדות במיוחד שלא ניתן למצוא בקלות בכל מקום.
  • הבנקים: הבנקים השונים בישראל מאפשרים המרה לרוב סוגי מטבעות החוץ, אך אלו גם הגופים שגובים את עמלת ההמרה הגבוהה ביותר. בקיצור זוהי האופציה הכי פחות משתלמת מכולן.
  • בנק הדואר: בנק הדואר גובה את העמלה הנמוכה ביותר, אבל ממש לא מחזיק בכל סוגי המטבעות ולרוב תצטרכו לחכות לא מעט בתור ולפעמים בכלל לא מצליחים לבצע את הפעולה.

למה להזמין מטבע חוץ אונליין?

אז מה הם בעצם היתרונות של הזמנת מטבע חוץ אונליין? ובכן, האפשרות הזו היא הטובה ביותר מפני שהיא מנטרלת לחלוטין את החסרונות של כל האפשרויות שדיברנו עליהן, כולל האפשרות לחסוך את עמלת ההמרה, ומצד שני מאגדת את כל היתרונות.

בראש ובראשונה הזמנת מטבע חוץ אונליין מאפשרת לנו להמיר כסף דרך סליקת אשראי בעמלות רגילות שדומות לעמלת מזומן וזהו יתרון משמעותי למדי. מעבר לכך, וזהו ככל הנראה היתרון הגדול ביותר, הזמנת מטבע חוץ באינטרנט לא גובה מאיתנו שום מאמץ פיזי וחוסכת לנו הרבה מאד זמן יקר. בתוך שניות נוכל לבצע את ההזמנה ולהמיר איזה סכום כסף שנרצה ואת המזומן נאסוף בשדה התעופה לפני הטיסה, מקום שאנחנו כבר נמצאים בו בכל מקרה ולא צריך להגיע במיוחד ובטח שלא לחכות בתור.

בסופו של דבר

זה ממש לא משנה אם מתכננים טיול קוסט טו קוסט בארצות הברית וצריכים דולרים, לקראת חודש של בטן גב מפנק בתאילנד ומעוניינים להחליף לבאט או שאתם מתכננים חופשת שופינג באירופה וצריכים יורו – היום הדרך המשתלמת והנוחה ביותר להחלפת כסף היא הזמנת מראש ואיסוף בנתב״ג. התקדמו למאה ה-21, חסכו הרבה זמן וכסף ותנו לכסף לחכות לכם בשדה התעופה לקראת החופשה הבאה.

נגישות
דילוג לתוכן