חברות שליחויות מומלצות בעולם

חברות שליחויות

תחום השליחויות, הפך לאחד מסוגי השירותים הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות. זאת, לאור מגוון גדול של סיטואציות, בהן נדרש משלוח וקבלת חבילות. בין השאר, אנשים רוכשים בכמויות גדלות והולכות מחנויות שונות, כולל דרך האינטרנט, מהארץ ומחו"ל בעיקר בזמנים של סיילים ברשת. חברות השליחויות השונות, מספקות מענה להעברה מהירה של חבילות כאלה ואחרות. אלה חמש דוגמאות בולטות, לחברות שליחויות מהארץ והעולם:

mydelivery

זו היא חברת שליחויות מקומית חדשה יחסית, אשר הוקמה בשנת 2019. החברה מאפשרת בין השאר הזמנת משלוח "מהיום להיום", לכל רחבי הארץ ובכל ימות השנה (לא כולל שבתות וחגים). המשלוחים עצמם, יכולים להיות ממגוון סוגים, כולל שליחויות משפטיות. ניתן לתאר את הפתרון של mydelivery, כמהיר, מקצועי וגמיש.

צ'יטה שליחויות  

זו היא אחת החברות הוותיקות והגדולות ביותר בענף השליחויות בארץ. לפי אתר החברה, היא מפעילה מערך של 280 בלדרים, לצד כ-100 אנשי מנהלה. לחברה שבעה סניפים, שפזורים ברחבי הארץ, דבר שמסייע לזרז את המשלוחים. לרשותה מאות כלי רכב, בגדלים שונים (עד 15 טון).

DPDgroup

DPDgroup היא חברת משלוחים בינלאומית, שמתמחה בחבילות במשקל נמוך מ-30 ק"ג. מדובר בחברה צרפתית, אשר פועלת בעיקר באירופה והיא למעשה חברה שנמצאת בבעלות שירות הדואר של צרפת. היא מציעה כמה סוגי משלוחים, בהם משלוח מהיר מהיום למחר (בתוך צרפת) ומשלוח בינלאומי בתוך יומיים. אלה יכולים להיות משלוחים בין אנשים פרטיים, מעסקים לאנשים פרטיים או להיפך וכן משלוחים בין עסקים. DPDgroup מתמחה באופן מיוחד במשלוחים בתוך אירופה, אך יש לה סניפים גם במדינות רבות בעולם (לא בישראל).

חברות שליחויות

Royal Mail Group

Royal Mail Group היא חברת שליחויות בולטת בבריטניה. החברה מציעה בין השאר משלוח מהיר במיוחד – עד השעה 9 בבוקר למחרת או עד אחת בצהריים. כל זאת כמובן, במחיר מיוחד. Royal Mail מציע שירותים בתחום זה לאנשים פרטיים אבל גם שירותים ייעודיים לעסקים. בין השאר, היא מבצעת שליחויות לפיזור חומרים שיווקיים שונים, לבתים פרטיים ולעסקים.

Allied Express

זו היא חברת השליחויות הגדולה ביותר באוסטרליה. בכדי להבין את סדר הגודל שבו מדובר, נזכיר כי אוסטרליה היא למעשה יבשת ולא רק מדינה. מסבכת את האתגר העובדה, כי במדינה זו ישובים רבים מאוד, שהם מבודדים או קטנים במיוחד, עם דרכי גישה פשוטות מעפר וכדומה. בהתאם, לא מפתיע לגלות שלרשות חברה זו עומדים כאלף רכבי משלוחים! בעזרת מערך רחב זה וסניפים בכל המדינה, היא מסוגלת לתת מענה מהיר, על פני המרחקים האדירים שבהם מדובר שם. לחברה סניפים בערים הגדולות ביותר באוסטרליה.

לסיכום

ישנו כיום מבחר לא קטן של חברות שליחויות, גם בארץ וגם ברחבי העולם המאפשרות בין היתר, לעקוב אחרי המשלוחים ביעילות. האפשרויות הרבות בתחום זה אמנם מסבכות קצת את הבחירה, אך הן גם מאפשרות לבחור בחברה המתאימה ביותר עבורכם.

נגישות
דילוג לתוכן