מתארגנים בקליק למעבר דירה: קרטונים ומוצרים למעבר דירה קונים ב-get packing

מעבר דירה הוא "כאב ראש" לא קטן, אבל הוא לא חייב להיות כך. אם מתארגנים בחוכמה ודי זמן מראש, גם מעבר דירה יכול להיות עניין מסודר, זריז, יעיל ואפילו מהנה. לא יודעים מאיפה משיגים קרטונים חזקים, נקיים ובמצב טוב? או דבק איכותי? ומה עם נייר בועות? אל דאגה! רבים לא מודעים לכך, אך ניתן כיום להשיג את כל אלה ועוד, דרך האינטרנט ובמשלוח היישר אליכם! למעשה, ניתן להשיג כך את כל הדרוש לכם עבור תהליך מעבר הדירה. זהו פתרון מעולה, לכל מי שעובר דירה.

כל הדרוש, במהירות והיישר אליכם

כל מי שהתנסה במעברי דירה יודע שמדובר ב"מבצע" לא קטן, שחשוב להתארגן אליו היטב. מחד, יש לוחות זמנים שרוצים לעמוד בהם, כולל להזמנת המובילים, הזמנת נותני שירות שיתקינו בבית החדש דברים שונים וכדומה. מאידך, המשימות מרובות ולכן, לא קל להעריך כמה זמן הדברים ייקחו. מה שתמיד מקל, הוא להיות ערוכים היטב עם העזרים השונים, אשר מסייעים למעבר דירה. אז האם תתחילו עכשיו להסתובב ברחבי העיר, בכדי לאסוף קרטונים מתאימים? זה לא נשמע יעיל במיוחד. הזכרנו שמוצרים כאלה זמינים דרך האינטרנט. דוגמה בולטת לכך, מספקת חברת get packing, אשר מציעה חומרי אריזה, כלי עבודה, חומרי ניקוי ואפילו תאי אחסנה ושרות עזר להזמנת הובלה.

לארוז כמו מקצוענים

אם תתארגנו לקראת מעבר דירה עם גט פקינג תקבלו את כל הדרוש לכם במשלוח מהיר, עד הבית. כפי ששמה מעיד, החברה מתמחה בדיוק בתחום זה ורכישה ממומחים, היא תמיד צעד טוב בכיוון הנכון. מאיפה מתחילים? באופן טבעי, לא מעבירים דירה בלי חומרי אריזה מתאימים. אלא שאם תתחילו לאסוף קרטונים מכל הבא ליד, מה שיבוא ליד הם קרטונים שרובם לא נועדו להעברת דירות. ובתור קרטונים משומשים, באיזה מצב הם? מבחינת תקינות וחוזק הקרטון? מבחינת הניקיון? ניתן ועדיף לרכוש קרטונים חדשים, אשר מתאימים מראש להעברת חפצים שונים. כך גם תוכלו לבחור בדיוק, את אוסף הקרטונים בגדלים ומהסוגים שמתאימים לכם. אגב, גט פקינג מציעה חבילות חומרי אריזה מוכנות, אשר מותאמות למספר החדרים בדירה רגילה. למשל, עבור מעבר דירת שניים וחצי חדרים, מארז אשר כולל קרטון 58 (מתאים למשל עבור אריזת בגדים, סדינים או מצעים), קרטון 55 (שמתאים לכלי אפייה ומטבח ובכלל לחפצים כבדים), קרטון 50 (למגוון סוגי חפצים נוספים) וכן סרט דבק אקרילי לסגירה.

 

 

כלי עבודה

מברשות צביעה, מספריים, בוקסות, ביטים, מקדחות ומברגות – ייתכן ואפילו סביר מאוד, שתזדקקו לציוד מסוג זה במהלך העברת הדירה וההתארגנות בדירה החדשה. אולי גם לציוד מיוחד שחסר לכם כמו סולמות או מפתח שוודי. ניתן להזמין דרך האינטרנט גם מוצרים כאלה. למעשה, ניתן להזמין בצורה כזו, גם מוצרים עבור מקצוענים בתחומים שקשורים להעברת דירות. למשל עגלות משא, ארונות עבודה או תיקים לכלי עבודה.

חומרי ניקוי

צריך לנקות את הדירה שממנה עוברים? את הדירה החדשה? את המטבח, השירותים והקירות? אולי רצפה שעברה לא מעט בחיים? ניקוי ראשון בכניסה לדירה חדשה, הוא בוודאי לא ניקוי חפיף. להיפך – זו הזדמנות לנקות באופן יסודי, לפחות חלק מהבית. ניקוי כזה, דורש פעמים רבות מוצרים חזקים במיוחד ובכל מקרה, דורש מוצרי איכות. כן, גם מוצרים כאלה זמינים דרך האינטרנט. ניקוי שטיחים, הסרת שומנים, הברקת נירוסטה – לכל צורך ישנו פתרון. מטאטאים, מגבים – הכול זמין באינטרנט ובקלות!

לסיכום

שדרגו את האופן שבו אתם עוברים דירה, עם רכישת קרטונים ומוצרי עזר נוספים "בקליק"!

נגישות
דילוג לתוכן